Wedstrijdschema niveau 6 2e seizoenshelft 2018-2019

                                       
  6 april Madjoe, Enkhuizen de Drecht                      
    Indeling                                  
Tijd   Veld 1   Veld 2   Veld 3   Veld 4      
09:00   Madjoe 6   Madjoe 8   Madjoe 7   Urbanus 1   Simokos 3   NIVO 1              
09:20   Madjoe 6   NIVO 1   Madjoe 7   Wham Wham 2   Simokos 3   Simokos 4   Urbanus 1   MOVE 1      
09:40   Madjoe 1   Madjoe 4   Madjoe 2   Wham Wham 1   Madjoe 3   Madjoe 5   Simokos 1   VVW 1      
10:00   Madjoe 7   Simokos 4   Madjoe 6   Wham Wham 2   Madjoe 8   NIVO 1   Simokos 3   Urbanus 1      
10:20   Madjoe 2   Simokos 2   Madjoe 1   VVW 1   Madjoe 4   Simokos 1   Madjoe 5   NIVO 2      
10:40   Madjoe 1   NIVO 2   Madjoe 2   Simokos 1   Madjoe 3   Simokos 2   Madjoe 4   Wham Wham 1      
11:00   einde                                  
                                       
Tijd   Veld 5   Veld 6              
09:00                                      
09:20                                      
09:40   Simokos 2   NIVO 2   Madjoe 8   MOVE 1                      
10:00                                      
10:20   Madjoe 3   Wham Wham 1   Wham Wham 2   MOVE 1                      
10:40   Madjoe 5   VVW 1                              
11:00   einde                                  
                                       
                                       
  13 april Simokos, Bovenkarspel in de Flint                          
                                       
    Indeling                                  
Tijd   Veld 1   Veld 2   Veld 3              
09:20   Madjoe 6   Urbanus 1   Madjoe 7   NIVO 1   Madjoe 8   Wham Wham 2              
09:40   Madjoe 6   MOVE 1   Madjoe 8   Simokos 4   NIVO 1   Urbanus 1              
10:00   Madjoe 1   Simokos 2   Madjoe 2   VVW 1   Madjoe 5   Wham Wham 1              
10:20   Madjoe 8   Urbanus 1   NIVO 1   MOVE 1   Simokos 4   Wham Wham 2              
10:40   Madjoe 1   Simokos 1   Madjoe 2   Madjoe 5   Madjoe 3   NIVO 2              
11:00   Madjoe 1   Madjoe 5   Madjoe 2   NIVO 2   Madjoe 3   VVW 1              
11:20   einde                                  
                                       
                                       
                                       
Tijd   Veld 4   Veld 5   Veld 6              
09:20   Simokos 4   MOVE 1                              
09:40   Madjoe 7   Simokos 3                              
10:00   Madjoe 4   NIVO 2   Madjoe 3   Simokos 1   Simokos 3   Wham Wham 2              
10:20   Madjoe 6   Madjoe 7                              
10:40   Simokos 2   Wham Wham 1   Madjoe 4   VVW 1                      
11:00   Madjoe 4   Simokos 2   Simokos 1   Wham Wham 1                      
11:20   einde